Parafia Najswietszego Serca Pana Jezusa

Debica-Latoszyn

Duszpasterze







Ks. mgr Piotr Grzanka - Proboszcz






Ks. mgr Marcin Radzik - Wikariusz






Ks. mgr Mateusz Kic - Wikariusz






Ks. Stanisław Ciurka- kapelan Domu Pomocy Społecznej im. Św.Ojca Pio oraz Schroniska dla Bezdomnych.






Ks.Kazimierz Kozyra - rezydent









Pracowali w Parafii:

Proboszczowie:
Ks. Kazimierz Dominiak
Proboszcz od 24.08.1982r
                   do 20.08.2006r

Ks.dr Kazimierz Fąfara
Proboszcz od 20.08.2006r
                   do 23.08.2015r


Wikariusze:
Ks. Jan Wieciech
Wikariusz od: 01.09.1991r
                   do: 30.08.1995r

Ks. Krzysztof Rybski
Wikariusz od: 01.09.1995r
                    do: 30.08.1996r

Ks. Przemysław Budnik
Wikariusz od: 01.09.1996r
                   do 30.08.1998r

Ks. Tadeusz Kubala
Wikariusz od:01.09.1998r
                   do: 30.08.2006r

Ks. Henryk Madziar
Wikariusz od: 01.09.1998r
                   do: 30.08.2003r

Ks. Janusz Miłkowski
Wikariusz od: 01.09.2003r
                   do: 30.08.2007r

Ks. Artur Mularz
Wikariusz od: 01.09.2007r
                   do: 30.08.2008r

Ks. Marek Dzień
Zastępstwo za ks. Artura od: 01.04.2008r
                                               do: 06.08.2008r

Ks. Mariusz Florek
Wikariusz od: 01.09.2006r
                   do: 02.02.2010r

Ks. Paweł Lebda
Wikariusz od: 01.09.2008r
                  do: 26.08.2010r

Ks. Piotr Bober
Wikariusz od: 01.09.2008r
                   do: 27.08.2014r

Ks. Paweł Szewczyk
Wikariusz od: 01.09.2010r
                   do:

Ks.Paweł Kita
Wikariusz od: 01.09.2010r
                   do: 28.08.2012r

Ks. Szczepan Piotr Juda
Wikariusz od: 28.08.2012r
                    do:23.08.2018r

Ks. Sławomir Lech
Wikariusz od: 27.08.2014r
                    do 27.08.2015r


Ks. Marcin Płaneta Wikariusz od 1.09. 2015 r. do:09.08.2017r
Ks. Kamil Wróbel Wikariusz od 23.08.2017r.do 23.08.2018r
Ks. Marcin Radzik Wikariusz od: 23.08.2018r do:
Ks. Mateusz Kic Wikariusz od: 23.08.2018r do:

Ks. Józef Bogusz
Rezydent od: 01.01.1988r
                    do: 07.08.2006r
+ dnia 07.08.2006r. - pochowany na Cmentarzu Parafialnym w Dębicy - Latoszynie.

Ks. Prałat Kanonik Kazimierz Dominiak
Rezydent od: 21.08.2006r.do+ 09.01.2017r -Pochowany na Cmentarzu Parafialnym w Dębicy - Latoszynie.