Spotkanie seniorów

2019-05-25

25 maja br. o godzinie 7 00 rano odbyła się co miesięczna Msza św. dla Seniorów.  Po Mszy Św.  wszyscy zebrani wyruszyli autobusem do  Centrum Ekologii w Stobiernej . W sali wykładowej  na Seniorów czekał już  przygotowany   pyszny barszcz biały. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej modlitwy. W trakcie spotkania z krótkim wykładem o zdrowym odżywianiu  wystąpiła Pani Magda Parys Świstak - dietetyk z Projekt Zdrowie.  Osobom, które poprawnie odpowiadały  na pytania  przekazano nagrody. Nasi drodzy Seniorzy podczas pobytu  zwiedzili park owadów.  Delektowali się świeżym powietrzem, pieczonymi kiełbaskami i słodkościami.  Wszystkim , którzy przyczynili  się do zorganizowania wyjazdu i  jego przygotowania  szczególnie panu v-ce Wójtowi Markowi Mikrutowi i pani radnej Katarzyny Rostowskiej–Machnik, Parafialnemu Oddziału Caritas  oraz Piekarni Brzeźnica serdecznie dziękujemy.