Parafiany Piknik Rodzinny

2019-06-09

Piknik  w naszej parafii stał się popularną rodzinną imprezą w plenerze. W tym roku pod patronatem Burmistrza Dębicy p.Mariusza Szewczyka i Wójta Gminy Dębica  p. Stanisława Rokosza na przykościelnym placu  biesiadowaliśmy już po raz czwarty. Po Mszy świętej którą rozpoczęliśmy festyn na gości i parafian czekało wiele  rozrywek. Atrakcje były tak zaplanowane by mogły w nich wziąć udział  zarówno dzieci,  młodzież,  jak i dorośli ale były również i takie które angażowały wszystkich razem.
Uczestnicy pikniku mogli skosztować debicko - latoszynskich pierogów przygotowanych przez miejscowe gospodynie. Dla łasuchów słodkości kucharki przygotowały pyszne ciasta. Kto nie zdążył zjeść obiadu mógł posilić się grilowaną kiełbasą.  Dużym zainteresowaniem cieszyły się cegiełki które przez cały czas trwania imprezy były rozprowadzane a pod którymi kryły sie cenne nagrody między innym skuter, rower, sprzed AGD, wycieczka, które szczęśliwcy odebrali pod koniec imprezy.   Nie lada atrakcją był koncert miejscowej scholi  oraz kapeli parafialnej. Gwiazdą wieczoru był występ zespołu Maranatha.
Piknik przebiegał w miłej,radosnej i rodzinnej atmosferze. Wszyscy znakomicie się bawili, było głośno i radośnie a wszystko na Bożą Chwałę.

Z całego serca dziękujemy dobroczyńcom , sponsorom, organizatorom, wszystkim ludziom dobrej woli którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego abyśmy  w to czerwcowe  niedzielne popołudnie stali się jedną wielką dębicko - latoszyńską rodziną.