Imieniny Księdza Proboszcza Piotra Grzanki

2019-06-28

W sobotę 29 czerwca swoje imieniny będzie świętował nasz Ks.Proboszcz Piotr Grzanka.

My już dziś Drogi Księże spieszymy aby złożyć Ci życzenia i podziękować za to ,że swoje życie złożyłeś w ręce Chrystusa i dla Jego miłości codziennie budzisz się aby nas kochać, wspierać i nam pomagać. W podzięce za  każde chrześcijańskie pozdrowienie,  za szczery uśmiech, za życzliwy  uścisk dłoni, prosimy Cię przyjmij od nas w ofierze serdeczny hołd i wiedz, że w naszej parafii wszyscy  gorąco i szczerze Cię kochamy.

Drogi nasz Solenizancie!!!!!!

Dziś  z okazji imienin pochylamy się niziutko całując z szacunkiem Twoje kapłańskie dłonie i życzymy Ci  Bożego błogosławieństwa w codziennej pracy,
długiego życia w dobrym zdrowiu. Niech Bóg obdarza Cię wszelkimi potrzebnymi łaskami oby nigdy  nie zabrakło Ci pogody ducha oraz ludzkiej życzliwości.  Niech Twoje  kapłaństwo będzie pięknym ziemskim wędrowaniem razem z Jezusem no  i z nami parafianami NSPJ w Dębicy Latoszynie.
Wszystkiego Najlepszego!!!!!!