Msza św. dla dzieci - Siostry Służebniczki zapraszają na Festyn Misyjny " Ochrzczeni i posłani"

2019-09-29

Dziś do  naszej parafii przyjechała Siostra Służebniczka na co dzień posługująca w Boliwi. Podczas krótkiego występu starała nam sie przybliżyć życie w tamtych stronach. Obejrzeliśmy też film przywieziony przez siostrę na którym widać było jak bardzo siostry zaangażowane są w działalność związaną z  poprawą życia i rozwoju dzieci w Peru i Boliwi.

Aby Siostry mogły realizować swoje misyjne zamiary  oprócz modlitwy potrzebne jest wsparcie finansowe. Dlatego Dębickie Służebniczki w najbliższą niedzielę (6.10.2019r godz. 14.00 - park przy MDK ŚNIEŻKA) organizują Festyn Misyjny " Ochrzczeni i posłani" na który dziś zostaliśmy wszyscy zaproszeni.

W programie coś cennego dla każdego :)

Spotkanie z misjonarkami

Zespół Ahaju Fusion Boliwia

żywe alpaki

zmagania sportowe

i wiele innych atrakcji

Czujmy sie zaproszeni i pójdźmy i aby dobrowolną ofiarą wesprzeć misyjne projekty w Boliwi i Peru.