2020-03-19

Drodzy Czytelnicy Gościa Niedzielnego
Informujemy,że w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w naszym kraju, od nr. 12/2020 ( z datą 22 marca 2020r) .Gościa Niedzielnego czasowo wstrzymany zostaje kolportaż parafialny naszego tygodnika. Bieżące wydanie "Gościa Niedzielnego "W wersji drukowanej można kupić jedynie w tradycyjnych kanałach sprzedaży prasy  ( kioski, saloniki prasowe,stacje benzynowe  itd.)
Przypominamy o możliwości skorzystania z prenumeraty pocztowej.
Szczegóły na www. igomedia. pl/Zamowprenumerate lub pod nr. 326088083
Pragniemy również zachęcić do skorzystania z darmowego, elektronicznego wydania " Gościa Niedzielnego "nr.12/2020.
Szczegóły na e.gosc.pl w zakładce instrukcja. Kompletne wydanie 12 numeru Gościa  - z dodatkami diecezjalnymi  - będzie też dostępne w formacie PDF  - do ściągnięcia i wydrukowania w domu - na stronie  gosc.pl
Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości by" Gość  Niedzielny mógł trafić do starszych czytelników, którzy nie korzystają z komputerów czy urządzeń mobilnych.
Podjęcie tej decyzji było dla nas trudną koniecznością, ale mamy nadzieję, że ta sytuacja nie potrwa długo.
Zapewniając o naszej modlitwie w intencji całego społeczeństwa,chorych,służb medycznych, a także Was, Drodzy Czytelnicy, prosimy o modlitwę w naszej intencji w tym bardzo trudnym momencie.
Redakcja " Gościa Niedzielnego "