Prośba do Parafian

2020-03-21

Kochani Parafianie zachęcamy Was wszystkich: rodziny, przedsiębiorców osoby samotne do przyjścia z pomocą naszemu dębickiemu szpitalowi.

Przemysław Wojtys, dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy mówi „Nie prosimy o wsparcie, ale wiadomym jest, że za każde jestem niezmiernie wdzięczny. Nie wiem jeszcze, jak zostanie spożytkowane - mówi dyrektor. I dodaje, że pieniądze mogą przydać się także jesienią, kiedy prognozowana jest druga fala koronawirusa.

Każdy, kto chce wesprzeć szpital, może to uczynić, wpłacając dowolną kwotę na konto:

36 1240 4764 1111 0000 4866 7922

Wszystkim otwartym w dobie dzisiejszego kryzysu składam Bóg zapłać i zapewniamy o modlitwie za wszystkich tak ofiarnie posługujących w naszym szpitalu i wszystkim ich wspierającym w każdy sposób.