Dębica śpiewa dla Papieża - koncert

2020-05-13

Dębica śpiewa dla Papieża.

Koncert z okazji 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II

Wyjątkowy koncert z okazji 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II już w najbliższą niedzielę, 17 maja. Gdzie? W Internecie! To będzie wyjątkowe wydarzenie! Transmisja na żywo rozpocznie się o godz.19.00 na miejskim kanale YouTube i Facebook’u.

Dla Ojca Świętego zaśpiewają między innymi: Eleni, Mateusz Mijal, Marcin Styczeń, niemaGOtu, Siostry Służebniczki Dębickie, MARANA-THA, Chór z Zawiercia, Kapela Ciupaga, Państwowa Szkoła Muzyczna w Dębicy, Kinga Kutrzuba, Promyczki Dobra, Schola Serduszka, Grupa SAFO i inni. Na wyjątkowy koncert „Dębica śpiewa dla Papieża” zapraszają: Miasto Dębica, Parafia pw. św. Jadwigi oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Przeżyjmy wspólnie, muzycznie 100-lecie urodzin Karola Wojtyły.