SPOTKANIE OPŁATKOWE

2011-01-06

Spotkanie opłatkowe jest świąteczną tradycją w naszej parafii. Jest też okazją do integracji środowiska lokalnego i do złożenia sobie z serca płynących życzeń. Tegoroczne spotkanie zaszczycił swą obecnością przedstawiciel samorządu lokalnego p. starosta Władysław Bielawa. Wśród przybyłych byli: członkowie Parafialnej Rady Duszpasterskiej, Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii, Zelatorki i Zelatorzy Róż Żywego Różańca, Parafialny oddział Akcji Katolickiej, Parafialny oddział Caritas, chór parafialny. Nie zabrakło też parafian którzy w szczególny sposób niosą pomoc parafii.
W świąteczny nastrój pięknymi słowami wprowadził zebranych gospodarz spotkania Ks. Proboszcz dr K. Fąfara. Następnie goście z zaciekawieniem oglądali spektakl w wykonaniu dzieci i młodzieży ze SP w Latoszynie. Po występie nastąpił czas na dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń noworocznych.
I tak w ten opłatkowy wieczór czas jakby na chwilę się zatrzymał po to aby lepiej zrozumieć sens życia. Dziękujemy Ci za to Księże proboszczu. Dziękujemy dzieciom i młodzieży za wspaniałe widowisko bożonarodzeniowe. Dziękujemy Scholii za śpiew byliście wspaniali.
Słowa uznania kierujemy do p. M. Skóry i p. R. Czuchy dziękujemy Wam za to co robicie dla nas poprzez swoich wychowanków. Było pięknie.