Jubileusz Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa

2020-09-04

Jak bardzo potrzebny jest w kościele zastęp czuwających Serc dzięki którym miłość Serca Bożego nie pozostanie osamotniona i nie odwzajemniona.
                                      Św. Jan Paweł II

Członkowie Arcybractwa Straży Honorowej świętowali  dziś 10 lecie działalności stowarzyszenia. Podczas Uroczystej mszy św sprawowanej przez ks. bp Stanisława Salaterskiego  poświęcony został sztandar Arcybractwa.  Arcybractwo powiększyło się też  o dwie nowe członkinie to p. Jolanta Bąk i Renata Bomba.
Ksiądz biskup poświęcił też obrazy Serca Jezusowego które  po zakończonej Mszy św. zostały zabrane do rodzin  i będą przekazywane do kolejnych domostw.

Jeśli i Ty chcesz wspólnie wielbić Boga który w Sercu swojego Syna objawił nam nieskończoną miłość do człowieka, chcesz znaleźć pokój serca a może nawet sens życia  - przyjdź Boże serce zaprasza i czeka.