Sakrament Bierzmowania

2011-03-07

Dziś w naszej parafii młodzież z trzecich klas gimnazjum przyjęła z rąk J.E. Biskupa Wiesława Lechowicza Sakrament Bierzmowania.
Uroczystą Mszę Św. poprowadził Ks.Biskup w koncelebrze gospodarza uroczystosci Ks.Proboszcza dr Kazimierza Fąfary, oraz Proboszcza Parafii Gumniska Ks.Czesława Frączaka,Proboszcza Parafii Podgrodzie Ks. mgr Jana Michalika.
Młodzież z naszej parafii do przyjęcia Sakramentu Dojrzałości przygotowal Ks.mgr Piotr Bober.
Księdzu proboszczowi dziękujemy za duchową troskę o naszą młodzież.
Księdzu Piotrowi składamy wdzięczne Bóg zapłać za całoroczną pracę z gimnazjalistami.
Młodym ludziom gratulujemy i wierzymy, że szczera wiara i właściwe rozumowanie istoty bierzmowania pozwolą im zjednoczyć się z Bogiem na zawsze, a umocnieni Darami Ducha Świętego potrafią odnaleść się w chaosie współczesnego świata.