Akt zawierzenia Parafii Niepokalanemu Sercu Maryi

2021-02-14

Akt Oddania Parafii Niepokalanemu Sercu Maryi
13 lutego 2021 r w Częstochowie na Jasnej Górze w Kaplicy Cudownego Obrazu tam gdzie bije Matczyne Serce Jasnogórskiej Pani, Ks. Proboszcz Piotr Grzanka wraz z grupą pielgrzymów przygotowując naszą parafię do jubileuszu 40 lecia jej powstania dokonał Aktu zawierzenia naszej wspólnoty Niepokalanemu Sercu Maryi, oraz złożył księgę parafian całkowicie oddanych Królowej Polski.Abyśmy duchowo lepiej przygotowali się do osobistego aktu oddania się Matce Bożej na wieczornych mszach w naszym kościele modliliśmy się o dobre przygotowanie. Akt zawierzenia był też poprzedzony 33 dniowymi rekolekcjami( online )"Oddanie 33 . Bogu niech będą dzięki za ten wzruszający moment w którym oddaliśmy Maryi pod opiekę naszą parafię, nasze sprawy, radości. I głęboko wierzymy, że to co się stało tej lutowej nocy to wyraz naszej świadomej postawy i zaufania wobec Boga i Maryi to konkretne duchowe przygotowanie do rocznicy 40 lecia parafii. Wierzymy , że z Maryją łatwiej uniesiemy trudności z którymi przyjdzie nam się mierzyć.