Akt osobistego oddania się Matce Bożej - Rekolekcje 33

2021-02-17

Osobiste oddanie się Niepokalanemu Sercu Maryi.
Wszystkich parafian, którzy jeszcze nie podjęli się tego ważnego dzieła, a kochają Matkę Bożą, zachęcamy do podjęcia 33 dniowych rekolekcji i dokonania aktu osobistego oddania Matce Boże i Jezusowi.
Na czym polega oddanie się Niepokalanemu Sercu Maryi?
Oddając się Maryi pozwalamy Jej czynić z nami co tylko Ona zechce, co uzna za właściwe i potrzebna. Oddając się pozwalamy Jej przemieniać nasze myśli , pragnienia czy uczucia. Jeśli oddamy się sami i oddamy wszystko co do nas należy staniemy się własnością Matki Bożej, nasza przyszłość będzie w Jej rękach, a Ona poprowadzi nas drogą do świętości i pomoże dojść do swojego umiłowanego Syna naszego Pana.
Dlatego nie bójmy się przyjąć Maryi do swojego wewnętrznego życia.
Drodzy Parafianie!
Zachęcamy Was wszystkich do podjęcia się tego tak bardzo ważnego dzieła. Pragnieniem naszej parafialnej wspólnoty jest aby jak najwięcej parafian zawierzyło się Matce Bożej a pięknie byłoby gdyby wszyscy wierni dokonali osobistego aktu oddania się w opiekę Niepokalanemu Sercu Maryi, wtedy wpiszemy wszystkich do parafialnej księgi i złożymy ją u Tronu Jasnogórskiej Pani. Zachęcamy Was którzy nie podjęliście się jeszcze tego ważnego dzieła a kochacie Matkę Bożą , przed osobistym zawierzeniem podejmijcie 33 dniowe rekolekcje, które będą czasem poznawania Maryi zbliżą Was do Jezusa i pozwolą lepiej zrozumieć ducha Chrystusa.
Dogodny czas rozpoczęcia rekolekcji "Oddanie 33" to niedzielę 21.02 2021 r. i potrwa do 25.03.2021 r. - Zwiastowania NMP.
Tekst rekolekcji na wszystkie dni jest do pobrania poniżej: