Zakończenie Rekolekcji Parafialnych

2011-04-19

Z radością wszyscy oczekujemy Świąt Wielkanocnych. Jednak by ta radość była pełna i mogła opromienić nasze serca, potrzeba nam było czasu, refleksji i wyciszenia. Pomogły nam w tym wielkopostne rekolekcje parafialne, które w naszej parafii od15.04 do19.04.2011r, poprowadził Ks. prał. prof. dr hab. Ireneusz Stolarczyk. - Dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie - Sekcja Tarnów.
Dziękujemy serdecznie Księdzu Ireneuszowi za wspaniale przeżyte rekolekcje. Dziekujemy za rozważania które ożywiły naszą wiarę. Dziękujemy za uśmiech, za życzliwość i życzymy Księdzu Rekolekcjoniście wielu obfitości łask Bożych potrzebnych do realizacji swojego kapłańskiego powołania.
Szczęść Boże.