Moto-Majówka

2011-05-22

W niedzielę 22.05. mieliśmy okazję uczestniczyć w I MOTO-MAJÓWCE
MOTO-MAJÓWKA to pierwsza taka impreza w naszej parafii, o charakterze pielgrzymki-parady motocyklistów. Bowiem motocykliści którzy tego dnia tak licznie do nas zjechali uczestniczyli najpierw we Mszy Św., a następnie na Placu Solidarności podziękowali za Beatyfikacje Jana Pawla II,a jadąc na Górę Śmierci w Pustkowie oddali hołd pomordowanym w czasie II Wojny Światowej.
Druga część imprezy to piknik parafialny, który był adresowany do wszystkich parafian i gości.
Każdy kto przyszedł mógł znaleść coś dla siebie, zarówno dzieci jak i dorośli.
Sporych atrakcji dzięki swoim pokazom dostarczyła Straż Pożarna i Policja.
Dużym zainteresowaniem cieszyła sie loteria fantowa, każdy los wygrywał, wszyscy odchodzili z drobnymi upominkami.
Zwycięzca głównej nagrody odjechał skuterem
Nad bezpieczeństwem całej imprezy czuwała Policja, Straż Miejska i Straż Pożarna.
Opieke medyczną zapewniała nam Dębicka Grupa Ratownicza "RAT-GRYF"
Patronat honorowy nad całością objęli
Burmistrz Dębicy
Starosta Powiatu Dębica
Wójt Gminy Dębica.
Przez cały czas trwania festynu, Bóg błogosławił temu przedsięwzięciu, dając nam piękną pogodę.

Dziękujemy z całego serca fundatorom i sponsorom fantów, oraz tym wszystkim którzy w jaki kolwiek sposób pomogli zorganizować imprezę nie oczekując gratyfikacji
Szczególne słowa uznania i podziękowania kierujemy do naszego Ks, Proboszcza dr Kazimierza Fąfary za trud, za okazane serce i za zaangażowanie po to aby to wspólne dzieło przyniosło nam i gosciom wiele radosci.

Mamy nadzieję, że MOTO-MAJÓWKA wpisze się na stałe do imprez organizowanych w naszej parafii.
Wdzięczni parafianie.