Program "Senior"

2011-10-28

"Senior" to program prewencyjny zorganizowany przez nasz parafialny Oddział Akcji Katolickiej wraz z Wydziałem Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. pod patronatem "Gościa Niedzielnego."

Celem spotkania które odbyło się dzisiaj w Domu Parafialnym przy Kościele NSPJ w Dębicy,było zwrócenie uwagi na zagrożenia i niebezpieczeństwa na jakie najczęściej narażone są osoby starsze, często mieszkające samotnie.

Obecna na spotkaniu funkcjonariuszka policji wytłumaczyła zgromadzonym jak postępują oszuści i jakich metod używają by swój cel osiągnąć oraz wyjaśniła jak mamy w takich sytuacjach zachować się lub bronić, by nie paść ofiarą przestępcy.

Wszystkim którzy przyczynili się do tego by to przedsiewzięcie się udało, wypowiadamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.