Parafia Najswietszego Serca Pana Jezusa

Debica-Latoszyn

Z życia parafii

Kolęda 2011/2012

2011-12-26

Ks. Proboszcz:
28.12 Środa od 14.00 – Orla, od numeru domu 2 do 54
29.12 Czwartek, od 14.00 – Orla, od numeru domu 1 do 47
2.01 Poniedziałek, od 14.00-Orla- od ulicy Gumniskiej do kościoła
3.01 Wtorek, od 14.00 – Pawia (od ulicy Gumniskiej)
4.01 Środa, od 14.00 – ul. Gumniska,(według kierunku od domu nr 34 do 18, następnie 25 do 21 i od 15 do 5)
5.01 Czwartek, od 14.00 – ul. Wróbla (od domów z początkowymi numerami do ul. Orlej)
7.01 Sobota, od 9.00 – Krucza, numery parzyste (od nr 4 do ul. Pawiej)
8.01 Niedziela, od 14.00 – Wilgi (od domów z początkowymi numerami do ul. Orlej)
10.01 Wtorek , od 14.00 – Skowronków, (od domu nr 6 do domu nr 21A- strona prawa)
11.01 Środa, od 14.00 – Skowronków (od domu nr 21 do domu nr 7 - strona lewa)
12.01 Czwartek, od 14.00 – ul. Sokola (od ulicy Orlej)
14.01 Sobota, od 9.00- ul. Krucza nieparzyste (od numeru 3 do ul. Pawiej)
16.01 Poniedziałek, od 14.00 – ul. Gajowa, od numeru domu 14 do numeru domu 24 E
17.01 Wtorek, od 14.00 – Kukułcza (od ulicy Skowronków) i potem Przepiórcza (od ulicy Sokolej)
18.01 Środa, od 14.00 – Jastrzębia ( od końca do ul. Orlej)

Ks. Piotr Bober:
27.12 Wtorek od godz. 900 Latoszyn od numeru 36 i ulica Gajowa (za lasem)
28.12 Środa od godz. 1400 Wybickiego
29.12 Czwartek godz. 1400 ul. Piękna od nr 1 do skrzyżowania z ul. Spacerową.
30.12 Piątek godz. 1400 ul. Piękna od skrzyżowania z ul. Spacerową do końca
3.01 Wtorek godz. 1400 ul. Marszałka
4.01 Środa godz.1400 ul. Braterstwa Broni
5.01 Czwartek godz. 1400 ul. Głaszczki
7.01 Sobota godz. 900 ul. Spacerowa i Zimowa od wiaduktu
9.01 Poniedziałek godz. 1400 ul. Gajowa od obwodnicy do Skrzyżowania
10.01 Wtorek od godz. 14 00 ul. Lutaka
11.01 Środa od godz. 14 00 ul. Gwardii Ludowej
12.01 Czwartek od godz. 14 00 ul. Towarnickiego
13.01 Piątek od 14 00 ul. Batalionów Chłopskich
14.01 Sobota od godz. 900 ul. ul. Krakowska od szpitala
15.01 Niedziela od 1400 ul. Młodości
16.01 Poniedziałek od godz. 1400. ul. Armii Krajowej
17.01 Wtorek od godz. 1400 ul. Szarych Szeregów
18.01 Środa od 1400 ul. Walecznych i Ruchu Oporu
19.01 Czwartek od 1400 ul. Jasna i Jesienna
20.01 Piątek od 1400 ul. Wiosenna i Letnia
21.01 Sobota od 900 ul. Żwirki i Wigury
22.01 Niedziela od 1400 ul. Widok
23.01 Poniedziałek od 1400 ul. Grota Roweckiego
24.01 Wtorek od 1400 ul. Wojska Polskiego od ul. Łukasiewicza
25.01 Środa od 1400 ul. Korczaka

Ks. Paweł Kita:
27.12 Wtorek ul. Północna – od ul. Lazarowicza do ul. Energetycznej 14.00
28.12 Środa ul. Północna – od ul. Energetycznej do Starzyńskiego lewa strona i część prawej do ul. Widok 14.00
29.12 Czwartek ul. Północna – prawa strona od ul. Widok do Starzyńskiego 14.00
30.12 Piątek ul. 23 sierpnia – od lasu do DPS-u (prawa strona) 14.00
2.01 Poniedziałek ul. 23 sierpnia – od lasu do DPS-u (lewa strona)14.00
4.01 Środa ul. Czwartaków – od ul. 23 sierpnia do ul. Wybickiego 14.00
5.01 Czwartek ul. Czwartaków – od ul. 23 sierpnia do ul. Wybickiego 14.00
7.01 Sobota ul. Starzyńskiego – od Wisłoki prawa i lewa strona do ul. Północnej 14.00
9.01 Poniedziałek ul. Starzyńskiego – od początku do ul. Północnej (prawa strona) 14.00
10.01 Wtorek ul. Starzyńskiego – od początku do ul. Północnej (lewa strona) 14.00
11.01 Środa ul. Generała Andersa 14.00
12.01 Czwartek ul. Astronautów i Komandosów 14.00
13.01 Piątek ul. Kombatantów 14.00
14.01 Sobota ul. Lazarowicza – od ul. Krakowskiej 8.30
16.01 Poniedziałek ul. Banka 14.00
18.01 Środa ul. Kopernika - od ul. Starzyńskiego 14.00
19.01 Czwartek ul. Genereła Hallera 14.00
20.01 Piątek ul. Kwiatów Polskich i Ofiar Katynia 14.00
21.01 Sobota ul. Kopernika – od ul. Lazarowicza do ul. Energetycznej i ul. Łasaka 8.30
23.01 Poniedziałek ul. Powstańców Warszawy - lewa strona od ul. Starzyńskiego 14.00
24.01 Wtorek ul. Powstańców Warszawy - prawa strona od ul. Starzyńskiego 14.00
25.01 Środa ul. Pokoju – od ul. Kopernika do ul. Wojska Polskiego – prawa i lewa strona 14.00
26.01 Czwartek ul. Pokoju – od ul. Wojska Polskiego do ul. Północnej – prawa i lewa strona 14.00
27.01 Piątek ul. Energetyczna – prawa i lewa strona (lewa strona do ul. Gwardii Ludowej, prawa do ul. Wagnera) 14.00
28.01 Sobota ul. Energetyczna – od ul. Gwardii Ludowej prawa i lewa strona – do końca 8.30

Ks. Paweł Szewczyk:
28.12 Środa 14.30 ul. Graniczna, numery parzyste
29.12 Czwartek 14.30 ul. Graniczna, numery nieparzyste
30.12 Piątek 14.30 Łukaszewicza, od T. Bryg (2) do S. Piotrowski (20)
2.01 Poniedziałek 14.30 Łukaszewicza, od J. Szerszeń (22) do P. Krystek (39)
3.01 Wtorek 14.30 Łukaszewicza, od M. Lesiak (40) do J. Florka (44)
4.01 Środa 14.30 Latoszyn od Gumnisk (za rzeką), strona lewa, od Stec (122) do Nykiel (134)
7.01 Sobota 8.30 Podgrodzie, od J. Baran(145c) do J. Kamiński (151b)
9.01 Poniedziałek 14.30 Latoszyn od Podgrodzia (strona prawa) od E Kocoń(154) do J. Kędzior (140a)
10.01 Wtorek 14.30 Latoszyn od Podgrodzia (strona prawa), od L. Czapla (139) do T. Ciurkot (130)
11.01 Środa 14.30 Latoszyn od Gumnisk (strona prawa), od p. Pyszów (31) do obwodnicy
12.01 Czwartek 14.30 Latoszyn, od Gumnisk (strona prawa), do p. Misów
13.01 Piątek 14.30 Wolności, od początku
14.01 Sobota 8.30 Podgrodzie (strona lewa), od J. Soling (152) do T. Piwowar (172a)
16.01 Poniedziałek 14.30 Latoszyn od Gumnisk (strona lewa-za rzeką), od p. Gąsior (110a), do p. Królikowskich (121)
18.01 Środa 14.30 Latoszyn, od p. Galas do obwodnicy (strona lewa)
19.01 Czwartek 14.30 Latoszyn od Gumnisk (strona lewa) do p. Cebulów (24)
21.01 Sobota 8.30 Latoszyn od Gumnisk (strona lewa-za rzeką), do J. Mika