Spotkanie opłatkowe

2012-01-08

W atmosferze radości Bożego Narodzenia, upłynęło spotkanie opłatkowe, zorganizowane w dniu 6.01.2012r. w Domu Parafialnym przy kościele NSPJ w Dębicy. W uroczystości udział wzięły osoby które niosą szczególną pomoc parafii oraz grupy, ruchy i stowarzyszenia działające na terenie parafii.
Zaproszonych na tą okoliczność gości i parafian, powitał Ks. Proboszcz dr Kazimierz Fąfara.
Świąteczny nastrój wprowadził parafialny chór śpiewając kolędy.
Całość imprezy uświetnili uczniowie z Zespołu Szkół w Latoszynie, wystawiając jasełka przygotowane pod kierownictwem swoich opiekunów p. Małgorzaty Skóry i p. Roberta Czuchry.
Łamiąc się opłatkiem ludzie życzyli sobie: błogosławieństwa, sukcesów, pomyślności a przede wszystkim możliwości zobaczenia w drugim człowieku Boga, bo "Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie."