II Motomajówka - Zlot Motocyklistów i Piknik Parafialny

2012-05-06

W tym roku po raz drugi z inicjatywy Ks. Proboszcza i dębickich motocyklistów, na terenie naszej parafii zorganizowana została impreza o charakterze patriotyczno-religijnym Motomajówka.Zasadniczym celem spotkania była integracja społeczności reprezentującej różne grupy wiekowe, posiadające różne pasje, zainteresowania i mających różne miejsca zamieszkania.
Na tych wszystkich którzy tego dnia zdecydowali się w kulturalny sposób spędzić niedzielne popołudnie, na placu przykościelnym czekała duża dawka emocji.
Można było posłuchać koncertu rangi europejskiej w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej ,oraz zespołu kleryków WSD w Tarnowie "Genezareth", oklaskiwać młodych artystów ,podziwiać sprawność motocyklistów, policji i straży pożarnej.
Dużo emocji wzbudzała loteria fantowa. każdy los wygrywał a zwycięzca głównej nagrody odjechał skuterem. Nad bezpieczeństwem całej imprezy czuwała policja, straż pożarna.
Opiekę medyczna zapewniła nam grupa ratownicza Rat-Gryf

Patronat honorowy nad Motomajówką objęli:
Starosta Powiatu Dębica
Wójt Gminy Dębica
Burmistrz Miasta Dębica.

Przez cały czas trwania integracyjnego spotkania Pan Bóg błogosławił naszemu przedsięwzięciu dając nam piękną pogodę.
Dziękujemy z całego serca wszystkim którzy w jakikolwiek sposób pomogli zorganizować i poprowadzić parafialną imprezę.
Dziękujęmy gościom i parafianom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.
Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do naszego Ks. Proboszcza dr Kazimierza Fąfary, który okazał się też świetnym organizatorem, potrafił zmobilizować parafian, poświęcił swój czas, swoją energię po to by poprzez to integracyjne spotkanie pokazać jak można budować i umacniać duchową więź między ludźmi.