Święty Mikołaj w parafii

2012-12-06

Święty Mikołaj to postać autentyczna i najbardziej znana na całym świecie. Pełen pobożności, dobroci i miłosierdzia Biskup Miry żył w IV wieku.
Bardzo kochał ludzi, nie oczekując wdzięczności bardzo im pomagał, a za sprawą przynoszonych prezentów stał się ulubionym świętym i największym przyjacielem dzieci.
Nasze pociechy miały dziś możliwość poznać tego Niezwykłego Dobrodzieja, ponieważ zawitał On do naszej parafii. Obdarowując każde dziecko podarkiem wywołał na ich twarzach radość i zadowolenie.

W imieniu uśmiechniętych dzieci bardzo dziękujemy Naszemu Św.Mikołajowi za to, że pamiętał, że nie zawiódł.

Przykład szczodrobliwego Biskupa Miry jest dla nas wszystkich wskazówką, że św. Mikołaj tak naprawdę istnieje w sercu każdego kto umie dzielić się z potrzebującymi i nie myśli wyłącznie o sobie.