Moto-Opłatek

2012-12-15

Po raz drugi Motocykliści z Klubu "Biały Orzeł" w Dębicy w porozumieniu z Księdzem Proboszczem zorganizowali na terenie naszej parafii Moto-Opłatek. Impreza miała charakter integracyjnego spotkania się pozytywnie nakręconych właścicieli motocyklów, oraz ludzi którzy pomagają organizować wiosenne zloty motocyklistów. Magia białego opłatka oraz śpiew kolęd stworzyły rodzinnie świąteczną atmosferę za co organizatorom z całego serca dziękujemy.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim zmotoryzowanym i nie tylko, życzymy siły i mądrości płynącej z Betlejemskiej szopki.Niech Ten co się narodził, obdarza Was wszystkich swoim pokojem, łaską, błogosławieństwem, radością i pomyślnością przez wszystkie dni zbliżającego się Nowego 2013 Roku.